Marked: 7 som forlenger sine avtaler med klubben

Det er full fart i markedsarbeidet og stadig flere av våre eksisterende samarbeidspartnere viser lojalitet og tillit til prosjektet. I denne artikkelen har vi gleden av å presentere 7 av de som har forlenget sine avtaler den siste tiden.

Annonse:

Innovation Dock: Forlenger og øker engasjementet

Innovation Dock går i 2025 på sitt fjerde år som samarbeidspartner med de lyseblå. Grunnlagt av Nils-Henrik Stokke i 2014, åpnet de i Sandnes i 2020 og har i dag over 200 medlemmer.

De legger vekt på å være et samfunn med de fleste ressurser selskaper trenger i ulike faser, som mentorhjelp, kursing, advokathjelp, workshops, m.m.

Har nylig kjøpt hele første etasje av "Ankeret" i Havenparken i Sandnes. Her skal 1500 nye kvadratmeter fylles med skapende mennesker. Visjonene er fortsatt store og kjærligheten for de lyseblå det samme! 

Les mer om Innovation Dock her!

Nils-Henrik Stokke i Innovation Dock er klar for en ny sesong!
Nils-Henrik Stokke i Innovation Dock er klar for en ny sesong!

Kjosavik Buss: Øker også engasjementet i 2 nye år

Kjosavik Buss med Jan Reidar Kjosavik i spissen har drevet siden år 2000 og disponerer en ny og fin busspark. Alle deres faste sjåfører har lang fartstid innen turbuss-bransjen. Kjosavik leverer alltid og er serviceinnstilt og godt likte blant deres kunder. Vi ser også frem til nye bussturer i Sandnes Ulf og håper å fylle opp bagasjerommet med mange 3 poengere! 

Les mer om Kjosavik Buss her!

Kjosavik Buss og Jan Reidar Kjosavik er klar for 2 nye år!
Kjosavik Buss og Jan Reidar Kjosavik er klar for 2 nye år!

ProClean: Forlenger samarbeidet ut 2026!

ProClean har vært en del av det lokale næringslivet siden 1980. Lokale eiere i Sandnes og sterk regional forankring har sørget for en solid utvikling disse årene. De er en stolt gjeng, med smittende engasjement og langt fremskreden arbeidsglede. Selv kaller de seg for servicemedarbeidere. Det ligger en forpliktelse i det, et ansvar for at den jobben de gjør skal være en viktig trivselsfaktor for våre kunder. Samarbeidet med de lyseblå er som deres eget slagord: En ren fornøyelse!

Les mer om ProClean her!

Nils Håland og ProClean er klar for 2 nye år!
Nils Håland og ProClean er klar for 2 nye år!

Advokatfirma Sekse & Co: Kom inn i høst, og ser frem til et lyseblått 2025

Advokatfirma Sekse & Co AS bistår lokalt næringsliv, privatpersoner og offentlig sektor fra sine kontorer sentralt i byen. Hos dem finner du advokater med bred erfaring innen mange forskjellige rettsområder. Den tradisjonsrike bedriften – som er Sandnes største advokatkontor, kom inn som ny samarbeidspartner høsten 2024, og ser frem til å støtte de lyseblå på reisen tilbake til OBOS-ligaen. 

Les mer om Advokatfirma Sekse & Co her!

Daglig leder Per Bergstad t.v og partner og advokat Jørgen Stangeland t.h
Daglig leder Per Bergstad t.v og partner og advokat Jørgen Stangeland t.h

Stangeland Maskin: Heier på lokal idretten

Visjonen til Stangeland Maskin er like kort som den er god: Ledende.

Vi skal være den ledende aktøren i vår bransje. Med dette mener vi at med våre ressurser, vår markedsposisjon, vår ryggrad og ikke minst med våre kunder, er det naturlig for oss å sikte høyt.

– For oss i Stangeland er det viktig å være en god lagspiller, og vi heier på lokalidretten. Vår visjon er å være ledende, og da er det ekstra kjekt med samarbeidspartnere som deler den visjonen, sier Geir Arne Løland og Tommy Stangeland i Stangeland Maskin.

Les mer om Stangeland Maskin her!

Geir Arne Løland og Tommy Stangeland i Stangeland Maskin ser frem til en spennende sesong!
Geir Arne Løland og Tommy Stangeland i Stangeland Maskin ser frem til en spennende sesong!

T. Aasen Solskjerming: De lyseblå er et soleklart valg!

T. Aasen Solskjerming AS ble stiftet i 1989, og er i dag et av Rogalands største selskap innen solskjerming. Med over 30 års erfaring innen markiser, plisségardiner, persienner, screen markiser og alle produkter innen innvendig og utvendig solskjerming, er de i stand til å gi deg den mest optimale løsningen – den som gir deg størst glede og er mest lønnsom over tid.

Les mer om T. Aasen Solskjerming her!

Alf Sørdal og T. Aasen Solskjerming gleder seg til et spennende år både på og utenfor banen.
Alf Sørdal og T. Aasen Solskjerming gleder seg til et spennende år både på og utenfor banen.

Telia: Forlenger avtalen inn i sin tredje sesong

Telia er Nordens største Teleoperatør med et solid fotfeste i Stavanger/Sandnes. På kontoret på Forus er de 20 ansatte som hver dag jobber for å effektivisere og videreutvikle deres kunder og partnere! Hos Telia kan du få hjelp med: – Mobilkonnektivitet – Moderne og effektive løsninger som frigjør tid til kjernevirksomhet – Datacom- tjenester – Hardware- og utstyrshåndtering – IT – Sikkerhet De lager skreddersydde løsninger av høy kvalitet sammen med kundene. 

Les mer om Telia her!

Stig Holdhus t.v og Pål Skogdal t.h i Telia vet at bak skyene er himmelen alltid lyseblå!
Stig Holdhus t.v og Pål Skogdal t.h i Telia vet at bak skyene er himmelen alltid lyseblå!

På vegne av hele klubben takker vi ydmykt for tillitten og ser frem til å fortsette de gode samarbeidene inn i 2025! 

Se oversikt over alle våre samarbeidspartnere her.

#JobbaJobbaJobba #Reisentilbake

Annonse: