Kjetil Christiansen gjør comeback i Sandnes Ulf

Kjetil Christiansen gjør comeback i klubben. Forrige gang han jobbet som frivillig rykket Sandnes Ulf opp. Nå er han klar til ny sesong med klubben i sitt hjerte.

Annonse:

Kjetil Christiansen sin historie med klubben strekker seg mange år tilbake i tid. 

Forrige gang han jobbet som frivillig var i 2006-2007, og i 2007 sesongen var han med på opprykket til Adeccoligaen (nå OBOS-ligaen). 

- Jeg gleder meg veldig, har blitt tatt godt i mot av spillerne og teamet rundt og synes det kjekt å kunne bidra på feltet igjen, sier Christiansen

Kjetil sine viktigste arbeidsoppgaver vil være å holde orden på utstyret og passe på at baller og alt generelt utstyr ikke er på plass. Dersom noen av ballene mangler etter endt trening, lar ikke Kjetil spillerne gå av feltet før samtlige baller er talt opp! 

Daglig leder Øystein Elvestad er glad for å ha Kjetil tilbake i klubben: 

- Kjetil har også gått på nesten alle hjemmekamper siden den gang og gleden han viser med å være tilbake betyr mye, også for oss. Når vi finner slike løsninger med NAV er det en vinn-vinn situasjon, og vi har flere som er på samme tiltaksløsning gjennom NAV. Alle skal føle seg velkomne her og hele klubben er glad for at Kjetil er på plass igjen, sier Elvestad. 

Kjetil Christiansen har opplevd store ting med klubben før og vi håper på "Kjetil-effekten" også i 2025!
Kjetil Christiansen har opplevd store ting med klubben før og vi håper på "Kjetil-effekten" også i 2025!

#JobbaJobbaJobba 

Annonse: